BUTELKA JONIZACYJNA DO WODY

Dostępność: brak towaru w magazynie
Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.

Opis

 


Butelka jonizacyjna, która jednocześnie jest generatorem aktywnego wodoru, jest idealnym produktem pozwalającym w znaczący sposób poprawić jakość wody.


Dzięki procesowi elektrolizy woda staję się bogata w wodór, który jest niezwykle mocnym antyoksydantem, a więc neutralizuje wolne rodniki, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze DNA, a także przyspieszają proces starzenia naszych komórek.


Zalety wody bogatej w aktywny wodór: 
· Poprawia metabolizm i eliminuje zaparcia, a także ułatwia absorpcję składników odżywczych w organizmie,

· Pomaga w regulacji poziomu glukozy we krwi i HbA1c w cukrzycy,

· Dzięki zmianie struktury cząsteczek wody, łatwiej jest ona przyswajana przez organizm, co powoduje jego lepsze nawilżenie, a w konsekwencji zdrowo wyglądającą skórę,

· Zwiększa krążenie krwi i odtruwa organizm, poprawia pamięć u osób w podeszłym wieku,

· Poprawia jakość życia chorych na raka w zakresie chemioterapii i radioterapii,

· Przy codziennym użyciu pobudza naturalną siłę organizmu, wspomaga system odnowy organizmu, zmniejsza zakwaszenie ciała, polepsza samopoczucie.

· Naturalny przeciwutleniacz (antyoksydant) - wolne rodniki tlenowe - woda staje się "żywą wodą "

 

 

Butelka jonizacyjna zmienia potencjał redukcyjny wody (ORP) z dodatniego na ujemny. Potencjał ORP wody dochodzi do -280 mV. Wskaźnik redox (ORP) jest to międzynarodowa nazwa reakcji utleniająco-regeneracyjnej dla płynów, wyrażona w mV (miliwoltach) mierzona miernikiem ORP. 


Im niższy wskaźnik REDOX, tym większe własności regenerujące, wysoki wskaźnik pokazuje, że dane płyny są bardziej utlenione, a tym samy szkodliwe dla zdrowia. 


Potencjał "redox" to informacja, jakie zdolności posiada substancja do oddawania i przyjmowania elektronów, a zatem na ile będzie ona w stanie zaspokoić żądania absorpcji wolnych rodników. Poddana woda reakcji redox (redukcji tlenu) woda zostaje nasycona aktywnym wodorem. Efekt? My zyskujemy skuteczne antidotum, zaś wolne rodniki tracą możliwość przetrwania. 


Poza nasyceniem wody aktywnym wodorem , w wyniku procesu elektrolizy woda alkalizuje się zwiększając nieco pH do poziomu zasadowego (około 7,5-8), co wpływa na redukcję zakwaszenia organizmu, a także zmiękcza i oczyszcza wodę. Aktywny wodór H2 - najsilniejszy antyoksydant

· Najmniejszy atom w układzie pierwiastków (składa się jedynie z 1 protonu i 1 elektronu).

· Źródło energii – wszystkie substancje przekształcane na energię zawierają wodór (np. benzyna; glukoza będąca źródłem energii człowieka).

· Nośnik elektronów – zawsze towarzyszy reakcjom elektrycznym.

· Pierwiastek wchodzący w skład ponad 90% wszystkich znanych związków spotykanych na Ziemi

 

Działanie wodoru na wolne rodniki tlenowe:

Wodór w postaci cząsteczkowej (H2), posiadający ładunek z wolnym elektronem, jest naturalnym przeciwutleniaczem umożliwiającym wiązanie wolnych rodników za pomocą procesu redukcji.

Proces redukcji wolnych rodników z udziałem wodoru jest kilkuetapowy i całkowicie naturalny, gdyż jego finalnym produktem jest woda (nie generuje związków toksycznych i niepożądanych dla prawidłowej pracy komórek).

Wodór cząsteczkowy jest 176 krotnie mniejszy i tym samym silniejszy w działaniu niż witamina C (kwas askorbinowy).

Dzięki niewielkim rozmiarom cząsteczki, jest w stanie działać na poziomie jądra komórki (cytoplazmy), gdzie nie docierają inne związki przeciwutleniające.

Żadna inna substancja wiążąca wolne rodniki hydrooksylowe (OH), nie ma tak silnego oddziaływania na nie, jak wodór cząsteczkowy.

 

W odróżnieniu do przeciwutleniaczy występujących jako związki, wodór nie zostaje też utleniony w procesach metabolicznych (nie staje się kolejną substancją wymagająca neutralizacji), a wynikiem jego reakcji z wolnymi rodnikami tlenowymi jest woda.

Pozostaje też w komórkach znacząco dłużej aniżeli inne antyoksydanty.

Podczas elektrolizy, bąbelki nano-wodoru, wyglądające jak niebieski dym wydobywający się z dna butelki, natychmiast rozpuszczają się w wodzie. Optymalnie jest pić taka wodę (bogatą w wodór), natychmiast po elektrolizie. Czas trwania działania urządzenia ( bez powtórnego ładowania) wydłuża się w stanie zacienienia i niskiej temperatury (chłodu).


Butelka - GENERATOR WODY WODOROWEJ to przenośne, bardzo wygodne w użyciu urządzenie – w ciągu 5 MINUT zyskujesz wodę oczyszczoną i bogatą w aktywny wodór, jedno ładowanie = wielokrotne użycie.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- Butelka jonizacyjna
- ładowarka i kabel
- eleganckie kartonowe opakowanie
- instrukcja obsługi w języku polskim

- 12 miesięczna gwarancja
- faktura VAT lub paragonDANE TECHNICZNE:
- Ładowarka: DC 5V / 2A
- Zużycie energii: <5W
- Czas elektrolizy: 5 minut
- Pojemność akumulatora: 1000 mA
- Wymiary: 70x70x270 mm
- Średnica: 27 mm
- Pojemność: 500 ml
- Waga: 310 g

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl