CZAROIT - BRANSOLETA

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.

Opis

Czaroit- to ukochany kamień jasnowidzów. Zwany także kamieniem transformacji. Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat tego niezwykłego minerału

To kamień najwyższych mocy magicznych, często stosowany w praktyce astrologicznej pomaga odczytywać przyszłość. Ukochany kamień jasnowidzów, o bardzo silnej energii.

Minerał ten wzmacnia myśli i chroni przed złymi energiami przyczepiającymi się do naszej aury (są one często powodem nieuzasadnionych lęków). Wzmacnia osłabione długotrwałą chorobą organizmy.

Szczególnie polecany przy chorobach nerek i marskości wątroby. Przyśpiesza regenerację organizmu. uwalnia uczucia. Jego fiolet koi agresję, i czyni nas refleksyjnymi. Nakłania do przyjaznego usposobienia. Jest wskazany w kłopotach partnerskich. Czyni bardziej wyrozumiałym i kontaktowym. Chroni duszę przed osamotnieniem.

Czaroit dodaje sił do walki z lękami duszy, strachem, depresją.

Barwa Czaroitu: piękny, intensywny kolor fioletu w różnych odcieniach w każdym kawałku od jasnej lawendy, fiołka i lilii do ciemnego koloru purpury. Tworzy wirujący wzór.W ofercie posiadamy czaroit w formie nieobrobionej, jako płyty po ok 10kg, jednostronnie oszlifowane.
(istnieje możliwość docięcia płyty do wymiarów podanych przez klienta), oraz w formie oszlifowanej: kula, bransoleta, otoczak itp. (patrz produkty powiązane).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl