ZGRZEWARKA PNEUMATYCZNA PSF650/2Q NABLATOWA DO FOLII WORKÓW DOYPACKÓW
Dostępność:
brak towaru w magazynie
Finansowanie dla Firm
Opis
ZGRZEWARKA PNEUMATYCZNA NABLATOWA PSF650/2Q WORKÓW
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- zgrzewarka PSF650/2Q podwójny zgrzew góra-dół
- instrukcja obsługi w języku polskim
- 12 miesięczna gwarancja
- paragon lub faktura VAT
DANE TECHNICZNE:
- Długość zgrzewu: 650mm
- Szerokość zgrzewu: 8mm
- Moc: 700W
- Zasilanie: 230V