ZGRZEWARKA INDUKCYJNA DYGF500B stożkowa DO PLATYNEK SREBEREK
Dostępność:
dostępny w magazynie
Finansowanie dla Firm
szt.
Opis
ZGRZEWARKA INDUKCYJNA DYGF500B STOŻKOWA
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- zgrzewarka indukcyjna
- certyfikat CE
- 12 miesięczna gwarancja
- faktura VAT lub paragon
DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: 220V-240V
- Moc: 500W
- Średnica zgrzewania: do 40mm stożkowo